Економимо час кастинг-директорів. У вашому розпорядженні розширений пошук, папки проектів і автоматизована комунікація з акторами.
Кастинг-директорам
Допомагаємо акторам знаходити ролі. Створюйте двомовну портфоліо-сторінку європейського зразка і не витрачайте час на самостійні пошуки кастингів: за вас це робитиме DreamCast.
Акторам
Надаємо агентам додатковий майданчик для просування талантів. Ведіть зайнятість ваших акторів легко та зручно і представляйте їх для українських та зарубіжних проектів!
Агентам

DreamCast — професійний кастинг-портал для кастинг-директорів, режисерів, акторів та агентів. Ціль DreamCast - сприяти розвитку української кастинг-індустрії та її інтеграції в міжнародний кінопроцес.

Ми напрацьовуємо українські та зарубіжні партнерства, генеруємо нові ідеї та втілюємо додатковий функціонал, а зовсім скоро усі профілі будуть представлені і англійською мовою. У нас амбітні плани. Невдовзі ми впровадимо генерацію кастинг-презентацій, персональні календарі, які допомагатимуть акторам та їх агентам систематизувати час, налаштуємо канали комунікації та інші опції, які полегшать роботу усіх учасників кастинг-індустрії. Створені профілі обов’язково проходитимуть модерацію. Ви зможете завести акаунт, як кастинг-директор, агент, професійний чи непрофесійний актор, модель, актор масових сцен. Батьки можуть вести профіль своєї артистичної дитини. Разом з вами ми створимо професійну та активну спільноту! Чудових проектів і до зустрічі у DreamCast.