Надія Марінка

  • Київ
  • Жінка
  • 30
  • 170
  • 52
  • зелені
  • блонд

2021, т/с "Виклик" — Альбіна (другорядна), Режисер: Віталій Кукса

2021, т/с "Преодоление" — Алёна Самарина (другорядна), Режисер: Юрій Осіпов

2021, х/ф "Слід 2" — Храновська Ольга (другорядна), Режисер: Сергій Кримський

2021, т/с "Весільні драми (10 серія)" — Єва (головна), Режисер: Андрій Мозговий

2021, х/ф "Т/с Коп з минулого 2" — Алла (другорядна), Режисер: Володимир Мельниченко

2021, т/с "Холод" — Тетяна Зіміна (другорядна), Режисер: Євгеній Чернишов

2021, х/ф "Водна поліція" — Наталя Гнатюк (другорядна), Режисер: Наталя Тітова

2020, т/с "Вещдок" — Свєта (другорядна), Режисер: Хачатрян

2020, т/с "Слід (серія 20)" — Світлана (другорядна), Режисер: Наталія Тітова

2020, т/с "Пес 6 ( доктор зло)" — Юлія Кушер (другорядна), Режисер: Денис Яроцинский

2020, т/с "Счастлива вопреки" — Валентина (другорядна), Режисер: Юрий Осипов

2020, т/с "В плену у прошлого " — Кира (епізод), Режисер: Александр Мохов

2020, х/ф "Юрчишини - 2" — Вчителька (епізод), Режисер: Олег Зборовський

2020, т/с "Сліпа (серія 9)" — Валентина (головна), Режисер: Анатолій Степаненко

2019, т/с "Не женская работа" — Шуша (другорядна), Режисер: Валерій Ібрагімов

2019, т/с "Хлопчик мій " — Катя (епізод), Режисер: Олександр Пархоменко

2019, х/ф "Crazy zombie Hant" — Nicole (головна), Режисер: Kim Dohee

2016, х/ф "Забудь меня, мама " — Секретарь (епізод), Режисер: Денис Елеонский

2016, х/ф "Т/с «Следователи»" — Нина (головна), Режисер: Синицын

2016, х/ф "Т/с «Центральна лікарня»" — Журналістка Надія (другорядна), Режисер: Віра Яковенко

2021, "Пектолван" — Мама (головна), Продакшн: Rentgenfilm

2021, "Maxi Power " — Super woman (головна), Продакшн: Suhoe beloe

2021, "Реклама пральних машин Samsung " — Дівчина (головна), Продакшн: Lumiere production

2021, "Roeltor.ua" — Дівчина (другорядна), Продакшн: -

2020, "ТМ «Левада»" — Дівчина (другорядна), Продакшн: Belka & Strelka

2020, "Сік Садочок " — Мама (головна), Продакшн: ——

2020, "Joy" — Мама (другорядна), Продакшн: —

2019, "Do-re-mi" — Mari , Режисер: Jin Li , Театр: "Chinese theater of the world "

2018, "Labao " — Frida (головна), Режисер: Kim do Hee , Театр: "Charlotte (south Korea)"

2017, "Король Лев" — Нала (головна), Режисер: А. Прокопьев , Театр: "Київський академічний театр ім . Саксаганського"

2017, "Золушка " — Фея (головна), Режисер: Наталя Гаєвська , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2017, "Клінічний випадок" — Джейн (головна), Режисер: Артур Прокопьев і Надія Марінка , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2016, "Французька вечеря " — Сьюзанна (головна), Режисер: —- , Театр: "Chinese theater of the world "

2016, "Останній строк " — Танчора (епізод), Режисер: А. Петренко , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2016, "«Американська рулетка» О. Мардань " — Світлана (другорядна), Режисер: Петро Бойко , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2016, "«Пошилися в дурні» Марко Кропивницький " — Горпина (головна), Режисер: Петро Бойко , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2015, "Красуня і чудовисько" — Бель (головна), Режисер: Артур Прокопьев , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2015, "«Дюймовочка»" — Ластівка (другорядна), Режисер: Наталя Гаєвська , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2015, "Иван Васильевич " — Зинаида Михайловна (головна), Режисер: Артур Прокопьев , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2015, "Боїнг-Боїнг " — Стюардесса Мері (головна), Режисер: Артур Прокопьев , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2014, "Шалене весілля " — Рейчел , наречена (головна), Режисер: Рожков , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2014, "«Три хвилини на вбивство» Робера Ламуре " — Брижитта Дюбар (головна), Режисер: Ольга Болховітіна , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2014, "Слишком женатый таксист " — Барбара Смит (головна), Режисер: Тарас Мазур , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2013, "Рапунцель " — Рапунцель (головна), Режисер: Артур Прокопьев , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2013, "«Тато в павутині», Рей Куні " — Вікі (головна), Режисер: Тарас Мазур , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2013, "Незнайко в країні мрій " — Лялька (головна), Режисер: Артур Прокопьев , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2012, "Бременські Музиканти " — Принцеса (головна), Режисер: Артур Прокопьев , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2012, "«Три сестры» А.П. Чехов" — Ирина (головна), Режисер: Вячеслав Стасенко , Театр: "Київський академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського"

2011, "«Идиот» Ф.М .Достоевский " — Аглая Епанчина (головна), Режисер: Андрей Лебедь , Театр: "ХДАК"

2010, "«За двумя зайцами» М.Старицкий" — Галя (другорядна), Режисер: режиссёр О.Я. Двойченкова , Театр: "Харківський театр дітей та юнацтва"

2010, " «Ромео и Джульетта» В. Шекспир " — Джульетта (головна), Режисер: Ольга Двойченкова , Театр: "Харківський театр для дітей та юнацтва "

2007 - 2012, Харківська державна академія культури , Акторка драматичного театру та кіно

2007 - 2012, Харківська державна академія культури , Театрального та кіно- , телемистецтва

Володіння мовами:

  • англійська

Навички:

  • дубляж
  • озвучення
  • водійські права
  • каскадерські трюки
  • володіння зброєю
  • вокал
  • хореографія