Христина Ігнат

  • Київ
  • Жінка
  • 27
  • 166
  • 50
  • блакитні
  • русявий

2020, х/ф "Виклик" — Ліза (головна), Режисер: Дмитро Пометньов

2020, т/с "Сліпа" — Зоя (головна), Режисер: Ліза Хоменко

2020, к/м "Метод" — Реквізиторка (другорядна), Режисер: Анна Шеремет

2019, к/м "Роман верности " — Она (головна), Режисер: Дмитрий Муха

2019, к/м "Film1" — Саша (головна), Режисер: Вероніка Єргашова

2019, к/м "Стерті" — Вона (головна), Режисер: Назар Залутский

2018, х/ф "Мой милый дом" — Секретарша (епізод), Режисер: Сергей Сторожев

2018, к/м "Знебарвлена" — Дівчина на даху (другорядна), Режисер: Марина Степанська

2018, к/м "Вещдок" — Кудня (другорядна), Режисер: А.Титеев

2020, "Руна" — Мама (головна), Продакшн: Family production

2020, "UPMC" — Дружина (головна), Продакшн: Radioaktivefilm

2020, "Yellow tail" — Подруга главной героини (другорядна), Продакшн: Radioaktivefilm

2020, "DNB" — Проф.танцор (другорядна), Продакшн: Radioaktivefilm

2019, "Blame" — Танцівниця (головна), Продакшн: Катя Мураховська

2018, "Розетка (ти як знав)" — Дівчина (головна), Продакшн: No stars

2018, "Вересень" — Дівчина на велосипеді (головна), Продакшн: Кирилл Жаровский

2018, "HP" — Хореограф (головна), Продакшн: Radioactive

2020, "Медея" — Медея (головна), Режисер: Ігор Чумак , Театр: "Театр Кіт"

2019, "Пікнік" — Янгол (другорядна), Режисер: Антон Романов , Театр: "ГТЮЗ"

2018, "Конотопська відьма" — Улас Забрьоха (головна), Режисер: В.Московченко , Театр: "ЛОАУМДТ"

2018, "Ніч на полонині" — Мавка (другорядна), Режисер: С. Павлюк , Театр: "ЛОАУМДТ"

2018, "Конотопська відьма" — Улас Забрьоха (головна), Режисер: В.Московченко , Театр: "ЛОАУМДТ"

2018, "Американська рулетка" — Оля (другорядна), Режисер: С. Козир , Театр: "ЛОАУМДТ"

2017, "Станція" — Іра (головна), Режисер: В. Московченко , Театр: "ЛОАУМДТ"

2017, "І все-таки я тебе зражду" — Леся Українка (головна), Режисер: Вероніка Золотоверха , Театр: "ЛОАУМДТ"

2016, "Семейное фото с тремя неизвестными" — Софи (другорядна), Режисер: Ирина Суханова , Театр: "БДТ им. Чернышевского"

2016, "Шикарная свадьба" — Виви (головна), Режисер: Михайлов А. , Театр: "БДТ им.Чернышевского"

2015, "Эти свободные бабочки" — Джил Тенер (головна), Режисер: Бондаренко А. , Театр: "БДТ им. Чернышевского"

2015, "Штос" — Она (головна), Режисер: Б. Васильев , Театр: "БДТ им. Чернышевского "

2015, "Светит да не греет" — Оленька (головна), Режисер: Бондаренко А. , Театр: "БДТ им. Чернышевского"

2015, "Штос" — Она (головна), Режисер: Б. Васильев , Театр: "БДТ им. Чернышевского "

2015, "Хочу сниматься в кино" — Либби Таккер (головна), Режисер: Бондаренко А. , Театр: "БДТ им. Чернышевского"

2014, "Я здесь" — Она (головна), Режисер: Ирина Суханова , Театр: "СГДТ"

2014, "Блез" — Софи (головна), Режисер: Ирина Суханова , Театр: "СГТД"

2014, "Хандрить по-русски" — Лукерья (другорядна), Режисер: Ирина Суханова , Театр: "СГТД"

2014, "Меж двух Господ" — Клариче (головна), Режисер: Ирина Суханова , Театр: "СГТД"

2017 - 2020, Луганська державна академія культури і мистецтв, Естрадний вокал

2010 - 2014, Сєвєродонецьке обласне вище музичне училище ім. С.С.Прокоф‘єва, Хорове диригування

Володіння мовами:

  • англійська

Навички:

  • вокал
  • хореографія
  • гра на фортепіано